Urban Grill

Urban Grill - це ОГО який заклад! Перша масштабна сидерія нашого міста з грильовою лінією завдовжки понад 3 метра.

Чекаємо Вас на відкриття закладу 19.07.2019 . Початок о 19.00.

Резерв столиків за номером 098 292 9090.

Urban Grill — це ОГО який заклад! Перша масштабна сидерія нашого міста з  грильовою лінією завдовжки понад 3  метра. Місце, де пів світу можна спробувати на смак .  Смачне м’ясо та соковиті реберця за авторським рецептом генія українського гриля Дена Беньковських , просто необхідно скуштувати хоча б раз у житті … То як Париж, тільки смачніше, побачити  і…треба повторити😊 Сидір солодкий, терпкий, пряний, фільтрований і ні, та навіть конопляний — це також про нас.
Ми врахували всі побажання прихильників та поціновувачів нашої мережі TL Family. Отож, зустрічайте новий ОГО заклад з поєднанням 2-х різних концепцій: Urban Grill — 3 поверхи смачного м»яса, море сидру , різноманіття міцних напоїв та атмосферу, за якою ти точно повернешся з друзями. Маємо зали на всі смаки : камерні та чепурненькі для світських бесід, романтичних подій, визначних дат, ділових переговорів, фотозони для нових вогняних 🔥фото та весь -1 перший поверх з атмосферою трешу та драйву для твоїx божевільних, яскравих ,проте  незабутніх ночей.
 Друже, чекатимемо на тебе у будь — який час, адже наші двері відкриті 24/7.

Трансляции спортивных игр

Живая музыка (ПТ-СБ)

Служба доставки

Кальян

Постоянные специальные предложения от паба: каждый понедельник – 30% на все шоты, каждый день с 02:00 скидка на все меню -20%, всем именинникам в День Рождения скидка -20% на счет и бутылка сидра в подарок.

Все предложения действуют на основе бонусно-накопительной программы

Также, в «Urban Grill» каждый месяц проходят тематические вечеринки, где колоссальная атмосфера позитива и юмора царит круглые сутки. Приди раз и это место станет твоим любимым пабом навсегда.

Зарезервировать столик

Спасибо за доверие, но к сожалению на 19.07 свободных столов уже нет. Ждем Вас в другие дни!

Место и время

Контактная информация

Расположение

Находимся на Подоле

Связаться с нами

Вопросы, пожелания, отзывы